W AAA Roadside Assistance możemy Ci pomóc, jeśli zepsujesz się lub zabraknie Ci benzyny na poboczu, jeśli Twój pojazd wymaga holowania po wypadku lub po prostu potrzebujesz pomocy z problemami samochodowymi. Jesteśmy punktem kompleksowej obsługi wszystkich tych usług — niezależnie od tego, czy są one drobne, czy Pomoc Drogowa Siewierz zasoby, których potrzebujesz, aby jak najszybciej wrócić do pracy.

Usługi pomocy drogowej

Nikt nie lubi utknąć na poboczu drogi, a my chcemy zapewnić każdemu klientowi przyjemne doświadczenie z usług Pomoc Drogowa Siewierz. Jako firma będąca własnością członków rozumiemy, jak ważne jest, aby klienci czuli, że mogą na nas polegać w każdej sytuacji awaryjnej. Nasz zespół pomocy drogowej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku dla Twojej wygody, ponieważ nigdy nie jest to wygodne, gdy utkniesz.

Holowanie i holowanie

Holowanie to usługa, która zapewnia pomoc drogową, począwszy od drobnych usterek, które naprawiamy na miejscu, po pełne holowanie i odzyskiwanie wszystkich pojazdów silnikowych. Jeśli miałeś wypadek lub Twój pojazd się zepsuł i wymaga pilnej uwagi, to jest to usługa dla Ciebie.

Usługi naprawcze

Oferujemy pełen zakres usług naprawczych dla wszystkich typów pojazdów począwszy od drobnych usterek, które naprawiamy na miejscu, po holowanie i holowanie. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu widzieliśmy to wszystko i jesteśmy pewni, że nasz zespół może szybko i sprawnie naprawić Twój samochód. Nasza pomoc drogowa jest bezpłatna z Twoim członkostwem, więc jeśli się zepsujesz lub zabraknie Ci paliwa, wyjdziemy i pomożemy Ci wrócić na drogę.

Służby ratunkowe

Jesteśmy zawsze na wezwanie w celu uzyskania wszelkiego rodzaju pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy jest to przebita opona, czy coś poważniejszego, jak rozładowany akumulator lub problem z samochodem. Po prostu zadzwoń do nas, a będziemy tam tak szybko, jak to możliwe z naszą lawetą, aby zająć się Twoim pojazdem.