Jei girdėjote apie juodojo česnako naudą, bet nežinote, kas tai yra arba kodėl jis toks populiarus, tada jums pasisekė! Šis fermentuoto juodojo česnako vadovas padės jums greičiau įsijausti į šį skanų maistą supantį šurmulį, taip pat pateiks keletą lengvai pagaminamų receptų, kuriuose panaudota galinga juodojo česnako nauda sveikatai ir umami skonis.

Kas yra fermentuotas juodasis česnakas?

Fermentuotas juodasis česnakas yra česnako rūšis, kuri buvo išgydyta druska ir vėliau fermentuojama, dažniausiai ryžių sėlenose arba išrūgose. Jis brandinamas nuo dviejų savaičių iki šešių mėnesių. Rezultatas yra daug švelnesnis skonis ir tekstūra nei šviežias česnakas, tačiau jis vis tiek turi tą pačią naudą sveikatai.

Kaip juo naudotis

Fermentuotas juodasis česnakas yra skanus ir sveikas maistas, kurį galite naudoti įvairiais būdais. Geriausia naudoti žalią, bet galite ir su juo virti. Pabandykite susmulkinti arba sutrinti raugintą juodąjį česnaką ir dėti į padažus bei padažus arba naudoti kaip pagardą prie daržovių patiekalų. Taip pat galite troškinti ar skrudinti daržoves su fermentuotas juodasis česnakas , kad įdomiai pakeistų skonį.

Fermentuoto juodojo česnako valgymo nauda

Jei ieškote sveikesnės alternatyvos žaliam česnakui, fermentuotas juodasis česnakas yra puikus pasirinkimas. Jame gausu antioksidantų, mažai kalorijų ir išskirtinai saldaus skonio. Be to, jis lengviau virškinamas nei žalias česnakas, nes visi jo fermentai buvo suskaidyti fermentacijos metu.

Receptai

Juodasis česnakas yra fermentuota įprasto česnako versija, suteikianti jam švelnesnį ir saldesnį skonį. Procesas suardo česnako molekules ir pajuoduoja, o tai suteikia išskirtinį skonį. Pastaraisiais metais jis tapo labai populiarus, nes virėjai jį naudojo patiekaluose, kad padidintų skonį be per daug karščio.